Hřebčín Marah

welsh mountain pony

Starší novinky

14.7.2014

Pár nových fotografií letošních hříbátek.

9.6.2014

O víkendu jsme nafotili pár čerstvých fotografií našich "žlutých princezen".

3.6.2014

V sobotu 24.5. se narodilo naše poslední letošní hříbátko. Sára vypadala, že bude mít nejspíš dvojčata, ale nakonec bylo hříbátko naštěstí jen jedno, za to obrovské. Brzy nad ránem porodila krásnou, silnou, nohatou kobylku.
Porod nebyl jednoduchý, protože klisnička byla hned při narození o pěkný kus větší než její o čtrnáct dní starší poloviční sestra. Nicméně Sára všechno zvládla na jedničku a tak zakončila náš letošní "hříběcí babyboom"
výsledkem 3 : 0 pro klisničky.

19.5.2014

Dnes jsme dostali radostnou zprávičku. Jedné z kobylek, která k nám vloni přijela na připuštění se narodila krásná a zdravá klisnička. Hrdým otcem je náš mladší hřebec Trefynys Casanova. Majitelce moc gratulujeme k roztomilému přírůstku.

11.5.2014

Včera nad ránem jsme uvítali příchod dalšího letošního hříbátka. Crystal se narodila krásná nohatá klisnička v barvě palomino s pravidelnou lysinkou a se čtyřmi podkolenkami. Podle starých fotografií se zdá, že je naprostou kopii svého táty (Tretynys Casanova), když se narodil, jen s tím rozdílem, že jí zlatá barva skoro určitě zůstane.

9.5.2014

V úterý 15.4. odpoledne se ohřebila naše Misty Morning a tak nám přibylo další "zlaté" hříbátko. Tentokrát je to krásná zdravá a silná kobylka a tak má Misty "na kontě" již tři hřebečky a dvě kobylky.

25.4.2014

Rozhodli jsme se nabídnout k prodeji několik kvalitních ročních welsh mountain pony. Všichni poníci jsou po importovaných rodičích, jsou korektní, velmi pěkní a zdraví.
Více informací najdete zde.

14.7.2013

30.6.2013 jsme byli posuzovat I. Maloježovskou výstavu pony určenou pro miniappaloosy, shetland pony, minihorsy a pony do 110 cm KVH. Původní termín byl stanovený na 8.6., bohužel kvůli nepříznivému počasí a zaplaveným cestám byla akce přesunuta až na poslední červnový den. Obsazení výstavy pak právě kvůli změně data nebylo příliš silné. Výstava ale probíhala za krásného počasí, měla velmi příjemnou a přátelskou atmosféru a tak to byla určitě jedna z těch prima akcí, které si člověk opravdu užije a na které se bude rád vracet. Velmi milým překvapením bylo pro nás setkání s ročním synem našeho Trefynys Casanovy, který byl vystavován ve smíšené třídě poníků jako welsh part-bred (matka bez doloženého původu). Hřebeček je opravdu krásný, ušlechtilý, velmi korektní, s výbornou mechanikou pohybu a navíc v atraktivní plavé barvě s bílými odznaky.

30.6.2013

10.6. brzy ráno se v našem hřebčíně narodilo poslední letošní hříbátko. Mynyddtarren Sarah porodila krásného hřebečka, který opravdu nezapře svého otce, Trefynys Casanovu. Hřebeček má bílé podkolenky na všech čtyřech a nádhernou hlavičku s velkým výrazným okem. Barva zatím není zcela jistá, ale zřejmě bude bay roan stejně jako jeho matka. Na fotografiích je starý jeden den. Na ostatních fotografiích je jeho poloviční sestra, rezavá klisnička z Crumpwell Crystal.

28.6.2013

V úterý jsme se rozloučili s naší jedinou klisnou sekce B - tříletou Iris, která našla nový domov jako rodinný pony u paní Čížkové a jejího malého syna. Výběr nového majitele nám trval dlouho, ale věříme, že Iris našla skutečně láskyplný domov a dostala se do zkušených rukou přesně tak, jak potřebovala. Zároveň byla složena záloha na jejího polovičního bratra Buklyho, pro kterého jeho budoucí majitelé plánují sportovní kariéru a tak doufáme, že budeme mít příležitost ho někdy v příštích letech potkat na závodech pro děti.

6.6.2013

Pinky byla dnes prodána a my jí přejeme láskyplný nový domov a jejím majitelům, aby splnila všechna jejich očekávání.

13.5.2013

Nabízíme na prodej jednoho z našich plemenných hřebců - Cellwen Xerose. Hřebec je 100%ně charakterní, naprosto zdravý, bezproblémový na ošetřování. Prodáme pouze seriozním zájemcům a do výborných podmínek. Cena 35000,- Více informací najdete zde.

17.5.2013

Předevčírem brzy ráno se ohřebila Crystal a porodila krásnou ryzečku s bílými odznaky. Kobylka je prvním letošním hříbátkem po Casiovi (Trefynys Casanova) a výraznou elegantní hlavičkou tátu opravdu nezapře. Na fotkách je kobylka jen několik hodin stará.

6.5.2013

Všechny případné zájemce nejen z Moravy, pro které je seminář "Speciální výstavní třídy" pořádaný 11.5.2013 v areálu PZOO Chomutov příliš daleko a přesto by se rádi zúčastnili, si dovolujeme pozvat na seminář se stejnou tématikou, který se bude konat 25.5.2013 v Olšanech.

6.5.2013

Pár čerstvých fotek našich hříbátek.

4.5.2013

Vzhledem k tomu, že si budeme nechávat některá letošní hříbata a budeme do chovu zařazovat další klisny, nabízíme na prodej osmiletou chovnou klisnu welsh mountain pony importovanou z Velké Británie zapsanou v britské PK.
Více informací a fotografií najdete zde.

3.5.2013

Dnes ráno jsme uvítali přichod druhého letošního hříbátka. Misty se narodil krásný nohatý isabeláček s bílou lysinkou a podkolenkami. Hřebeček je po Tobym a jako všechna hříbátka z tohoto spojení už pár hodin po narození nastavoval hlavičku a nechal se drbat.

26.4.2013

Dnes nám počasí přálo a tak nám podařilo pořídit několik čerstvých fotografií "Velké" a "Malé" Rusty na nově zprovozněné pastvině. Na zbytku fotografií je "hlídkující" Toby.

26.4.2013

Nabízíme k prodeji velmi kvalitní chovnou klisnu welsh mountain pony importovanou z Velké Británie, zapsanou v britské PK.
Více informací a fotografií najdete zde.

16.4.2013

Dnes jsme přivítali naše první letošní hříbátko. Brzy nad ránem se ohřebila Rusty (Trefynys Imelda) a přivedla na svět pěknou silnou kobylku. Klisnička je po Tobym (Llanfrechfa Celebration) a na rozdíl od opatrné matky ihned přikročila k seznamování se se vším a se všemi. Počasí nám dnes opravdu přálo a tak už během dopoledne vyrazily "holky" na svou první procházku po dvoře.

30.3.2013

Všem našim přátelům a známým přejeme Veselé Velikonoce, bohatou pomlázku a konečně teplé dny prohřáté jarním sluníčkem.

5.3.2013

Dovolujeme si všechny zájemce pozvat na seminář "Speciální výstavní třídy", na jehož organizaci spolupracujeme se Svazem chovatelů Shetlandských pony a JK PZOO Chomutov a který se bude konat 11.5.2013 v areálu PZOO Chomutov.

6.2.2013

Minulý víkend jsme trochu předčasně a hlavně poněkud narychlo zahájili "tlumočnickou" sezónu tlumočením na velmi zajímavém semináři pořádaným Klubem chovatelů miniaturních koní. Tento dvoudenní seminář, který se konal v krásném prostředí zámku Ctěnice, byl sice zaměřen především na problematiku chovu minihorsů, ale vzhledem k tomu, že například otázka genetiky barev u koní má mnohem širší záběr, měli jsme možnost, zde potkat i chovatele jiných plemen.
Přednášejícím byl přední americký chovatel a lektor John Eberth www.doubledestiny.com a nám bylo opravdu ctí setkat se s člověkem s tak rozsáhlými znalostmi v chovu a především v genetice koní.

3.2.2013

Pokud byste chtěli mít našeho plemenného hřebce Tobyho (Llanfrechfa Celebration) na fotografii, je možné zakoupit pohlednici z kolekce nově vydaných fotografií fotografky Zuzky Buráňové.

  shop.koneahribata.cz/product/816

31.1.2013

I v letošním roce budeme pořádat několik pony kroužků pro děti a další akce, včetně letního víkendového tábora. Podrobnější informace najdete na webových stránkách našeho jezdeckého klubu jk.marah.cz

27.1.2013

Zuzka Buráňová, majitelka časopisu "Koně a hříbata", která k nám čas od čas zavítá nafotit krásné fotografie našich welsh mountain pony, nám poslala odkazy na nově vytvořené náhrdelníky z křišťálové pryskyřice.Je na nich vyfocený náš plemenný hřebec Llanfrechfa Celebration (Toby). Děkujeme.

  shop.koneahribata.cz/product/740

  shop.koneahribata.cz/product/742

  shop.koneahribata.cz/product/744

8.1.2013

I v letošním roce nabízíme přípouštění našimi plemennými hřebci. welsh mountain pony pro všechny klisny, které splní zdravotní podmínky. Více informací najdete u jednotlivých hřebců. Jakékoliv vaše další otázky rádi zodpovíme přes email nebo po telefonu.

23.12.2012

Všem našim přátelům a příznivcům přejeme Vánoce plné pohody a hodně zdraví se spoustou štěstí v Novém roce.

12.12.2012

V příštím roce očekáváme pět hříbátek welsh mountain pony. Spojení, ze kterých hříbátka budou najdete v sekci "Hříbata".

11.12.2012

Minulou neděli jsme se rozloučili s Marah Maggi, která odjela na Slovensko k rodině Pilátových, aby se tam připojila ke svému o rok staršímu stájovému kolegovi Marah Popcornovi. Maggi, která nás celou dobu těšila svou veselou a přátelskou povahou, bez problému nastoupila do vozíku, který viděla poprvé v životě, připojila se ke své spolucestující Goldmane Dark Atheně a za pár minut už jsme mohli oběma klisničkám jen zamávat na cestu. Přejeme malé Maggi hodně štěstí a opravdu láskyplný domov a jejím novým majitelům spoustu radosti s touto "sluníčkovou klisničkou".

20.10.2012

Letošní sezónou jsme se rozloučili tlumočením na příjemné akci, kterou opět pořádal Klub minohorsů v pěkném prostředí Opřetického dvora. Tentokrát se jednalo o jednodenní seminář určený všem zájemcům o driving vedený zkušenou Susan Bijl z Holandska. Seminář měl jak teoretickou, tak i praktickou část, která probíhala ve zdejší kryté hale a na kterou si mohli zájemci přivézt své vlastní minihorsy a vyzkoušet si tak nabyté poznatky okamžitě v praxi pod vedením zkušené lektorky. Děkujeme Klubu minohorsů za pozvání a doufáme, že v budoucích letech uvidíme stále více a více těchto půvabných malých koní při práci v show vozíčcích.

18.10.2012

Včera bylo velmi krásné počasí a tak jsme ztrávili nějaký čas focením. Pro změnu jsme se soustředili hlavně na naše jezdecké valachy a mladé hřebečky a tady je výsledek.

21.9.2012

První zářijový víkend jsme se zúčastnili v roli ringstewardů a tlumočníků Národního šampionátu shetland pony v Pardubicích, který se stejně jako v minulých letech konal v rámci celonárodní přehlídky "Koně v akci". Šampionát posuzovaval skotský chovatel a posuzovatel Kenneth Scott (hřebčín Kerryston), který se do Pardubic vrátil po pětileté přestávce a byl příjemně překvapen, jak velmi se za tu dobu kvalita shetlandských pony chovaných v ČR zlepšila. Výstava byla jako vždy velmi dobře připravená a pěkně zorganizovaná a my děkujeme SCHSHP za pozvání a za příjemně ztrávený čas.

29.8.2012

Bohužel v emailu předsedkyně Českého svazu chovatelů velšských koní Ireny van Vuurenové, ve kterém odpovídala na některé otázky paní Gabriely Rotové (Hřebčín Amerika), bylo zmíněno také naše jméno a to způsobem, který se nám nelíbí.
Rádi bychom tedy vysvětlili, proč jsme přestali být aktivní v ČSCHVK, zatímco jsme stále aktivní v dalších svazech.
Pro celý text klikněte zde.

Celý email od předsedkyně ČSCHVK, Ireny van Vuurenové, najdete zde.

26.8.2012

Včera jsme se v pozici tlumočníků zúčastnili 1. národního šampionátu miniaturních koní, který se konal v jezdeckém areálu v Opřeticích. Ani tentokrát nás Klub chovatelů miniaturních koní "nezklamal". Celá akce byla perfektně a do detailu připravená a pro nás byla opět zajímavou zkušeností, jak dobře mohou podobné věci při kvalitní organizaci fungovat. Pozvání k posuzování letos přijali manželé Alison a Stephen Johnstonovi z hřebčína Hailstone ve Velké Británii a odvedli opravdu vynikající práci. Děkujeme tímto ještě jednou Klubu chovatelů miniaturních koní za pozvání, příjemně ztrávený den a možnost setkat se se spoustou zajímavých a milých lidí a samozřejmě držíme palce, aby i všechny budoucí akce měly podobnou úroveň jako včerejší šampionát.

21.8.2012

Dnes jsme nafotili pár čerstvých fotogragií Maggi a tady jsou.

15.8.2012

V neděli jsme zakončili historicky první a proto také zkušební víkendový tábor pro děti pořádaný v areálu našeho hřebčína. Více fotografií a také pár informací o akci najdete na www.jk.marah.cz.

7.8.2012

Letošní klisnička Marah Isabell v sobě rozhodně nezapře, že je dcerou našeho nejmladšího plemenného hřebce Trefynys Casanovi. Podědila po něm krásnou krátkou hlavičku se širokým čelem. To vše doplněné velmi výrazným okem po matce Trefynys Imeldě. Vydařená kombinace kterou si v příštích letech určitě zopakujeme!

31.7.2012

Dnes dopoledne jsme naposledy zamávali našemu Popcornovi, který odcestoval do nového domova na Slovensko, až k Vysokým Tatrám. Pro našeho hřebečka to byla vůbec první cesta v životě, takže jsme byli opět mile překvapeni, s jakým přehledem nastoupil do vozíku a vyrazil na dlouhou cestu za novými majiteli. Přejeme rodině Pilátových, aby Poppy splnil jejich očekávání a Poppymu, aby u nich našel trvalý a láskyplný domov.

17.7.2012

Pár aktuálních fotografií naší nohaté princezny Chantal.

14.7.2012

Po několika dnech, kdy nás Pinky vytrvale napínala, udělala ve středu pěknou tečku za naší letošní kolekcí klisniček welsh mountain pony a těsně před polednem porodila krásného a silného hřebečka. Zatím je hřebeček hnědý s bílými odznaky, ale zdá se, že nakonec bude bílý. Hřebečka jsme pojmenovali Party Boy. Už teď má pěknou, silnou kostru a velmi výraznou mechaniku pohybu, která je pro nás velkým příslibem do budoucna.

5.7.2012

Dnes jsme si konečně přivezli náš dlouho očekávaný přírůstek.
V tomto případě se ovšem nejedná o welsh mountain pony, ale o ročního chovného berana shetlandské ovce. Beránek pochází z kvalitního chovu manželů Kraťukových z Mělníka, je po holandských rodičích, zařazen ve třídě Elita Rekord a jmenuje se Cyril. Okamžitě si nás získal svou přátelskou povahou a okouzlil nejen nás, ale hlavně naše "ovčí" dámy.

5.7.2012

Na sobotu 30.6. jsme přijali laskavé pozvání Klubu chovatelů miniaturních koní a posuzovali výstavu těchto malých líbivých koníků, která se konala v jezdeckém areálu ve středočeských Opřeticích.
Výstava měla i přes velmi horké počasí příjemnou atmosféru a byla výborně a profesionálně zorganizovaná. Vzhledem k tomu, že jsme za poslední roky měli několikrát možnost setkat se s miniaturními koňmi jako s malou součástí Národního šampionátu shelandských pony, bylo pro nás velmi příjemným překvapením, jak hojná účast na výstavě byla, i to, že se v mnoha případech jednalo o krásná, velmi kvalitní a korektní zvířata. Mnozí z vystavujících také krásně zúročili účast na březnovém semináři se známým francouzských chovatelem Cédricem Dubroecqem.
Děkujeme tímto Klubu chovatelů miniaturních koní za pozvání a držíme palce, aby úroveň výstav a účast na nich byla i v budoucnu minimálně taková, jako v Opřeticích!
Fotografie z výstavy najdete zde.

29.6.2012

Včera v časných ranních hodinách se ohřebila Choroška a doplnila tak naší letošní kolekci welsh mountain pony klisniček o další malou dlouhonohou krasavici. Klisnička je dokonalá, zdravá a dostala jméno Chantal. Zatím je Chantal, stejně jako její sourozenci z minulých let, skoro černá s bílými odznaky, ale už teď je téměř jisté, že nakonec z ní bude bělka.

29.6.2012

Opět nabízíme k prodeji dvouletou klisničku welsh pony (sekce B) Marah Iris. Klisnička je v současné době lehce připravována ze země. Je velmi ochotná, komunikativní a má krásné prostorné chody.

18.6.2012

Včera nás čekalo radostné setkání.
Na připouštění k nám dorazily dvě welsh mountain klisny a k našemu velkému překvapení jsme v nich poznali naši vůbec první klisnu welsh mountain pony, Trawel Artemis, a poloviční sestru našeho Tobyho, Llanfrechfa Welsh Gold, kterou jsme v roce 2002 přivezli z Velké Británie.
Obě klisničky jsou ve výborné kondici a my jsme opravdu moc rádi, že našly dobrý domov u pana Zelenky. Děkujeme!.

29.5.2012

Louka u rybníka si již potřebovala odpočinout a tak se naše hříběcí slečny dnes přestěhovaly do nového výběhu na pastvinách.

14.5.2012

Odpolední siesta (Mynyddtarren Sarah)

13.5.2012

Do sekce "Na prodej" jsme přidali aktuální fotografie dvouletého hřebečka sekce B (welsh pony) Marah Buklyho.

10.5.2012

V úterý jsme konečně odstavili loňskou klisničku Rejoice. Rigi se narodila poměrně pozdě a protože jsme neplánovali Crystal v loňském roce znovu připustit, zůstala pod matkou skoro deset měsíců. Teď už ale definitivně nastal čas, kdy bylo potřeba Crys a Rigi rozdělit a tak Crystal putovala na pastviny do stádečka klisen a Rigi se připojila k mladým klisničkám. Odstavení proběhlo kromě krátkého pořehtávání naprosto v klidu a bylo tak jedním z nejklidnějších za celou naší historii. A dnes už se Rejoice proháněla ve společnosti "mladých slečen" ve velkém výběhu.

5.5.2012

Včera jsme konečně zahájili letošní, kvůli nepříznivému počasí trochu opožděnou, připouštěcí sezónu. Kromě první skupinky cizích klisen, které přijely na připuštění, se také některé z našich klisen přestěhovaly zpět do společnosti hřebců. Dnes jsme tedy nafotili několik fotografií "z rodinného života" jedné naší skupinky a tady jsou.

3.5.2012

Pro děti, které by o letních prázdninách rády strávily víkend s našimi poníky a ostatními zvířátky u nás na statku jsme připravili nultý ročník "Letního víkendového tábora na Švejdově statku." Více informací najdete přímo na stránkách Jezdeckého klubu Marah.

24.4.2012

Děkujeme všem zájemcům o naše letošní hříbátka, ale na klisničku Maggi byla dnes, stejně jako na loňského hřebečka Popcorna, složena záloha a Isabell jsme se rozhodli si zatím ponechat, takže v současné době opravdu nemáme žádného welsh mountain pony na prodej.
Nicméně stále ještě nabízíme velmi kvalitního dvouletého hřebečka welsh pony Marah Buklyho a další dvě hříbátka welsh mountain pony očekáváme v létě.

17.4.2012

Opět se nám podařilo nafotit pár fotek letošní klisničky Maggi.
Trochu jiná situace je s naší malou Izzy (Isabell), která, jak se zdá, je víc střežená než české korunovační klenoty. V boxe máme povoleno se s ní mazlit, ale ve výběhu je to spíše jak expozice někde na zámku - "focení zakázáno". Starostlivá máma ji buď odvede do vzdáleného rohu a nebo alespoň pečlivě zakryje. Nicméně pár nových fotek Izzy máme také a tady jsou.

10.4.2012

Dnes jsme nafotili nové fotky naší letošní klisničky Maggi.

8.4.2012

Do sekce "Na prodej" jsme přidali aktuální fotografie našeho loňského hřebečka Popcorna (welsh mountain pony) a roční klisničky z hřebčína Amerika Pili Paly (welsh pony of cob type).

5.4.2012

Všem našim přátelům a příznivcům přejeme veselé Velikonoce a bohatou pomlázku.

4.4.2012

V sobotu jsme se jako tlumočníci zúčastnili velmi zajímavého semináře s předním francouzským chovatelem plemene minihorse Cédricem Dubroecq. Celá akce byla opravdu vydařená, dobře zorganizovaná a charismatický Cédric Dubroecq předvedl všem účastníkům, že o problematice chovu a vystavování těchto malých koní umí nejen velmi dobře a zasvěceně hovořit, ale při praktických ukázkách také, že jeho znalosti v žádném případě nezůstávají jen u teorie.

25.3.2012

Dnešní počasí nám opět přálo a tak jsme pořídili pár čerstvých fotografií naší malé zlaté princezny Maggi a také několik aktuálních fotek ročního hřebečka Marah Popcorna.

18.3.2012

Dnes bylo opravdu krásné počasí a tak si obě naše holčičky užívaly pobyt venku.
Zatímco Maggi je zcela podle našeho očekávání vylepšená kopie jejích bratrů z minulých let, Isabell pro nás byla velká neznámá a tak jsme její příchod očekávali s velkým napětím. Nicméně náš odhad, že tato kombinace bude velmi dobrá, se potvrdil a výsledkem je opravdu krásná kobylka s mimořádně elegantní krátkou hlavičkou, širokým čelem a výrazným okem.

17.3.2012

Maggi byla dnes poprvé ve velkém výběhu, počasí se opravdu vydařilo, jen na focení nám bohužel mnoho času nezbývalo, Nicméně pár fotek jsme přece jen udělali a tady je naše malá krasavice.

16.3.2012

Rusty zřejmě nechtěla zůstat pozadu a tak jsme se dočkali dnes dopoledne dalšího přírůstku. Naše druhé letošní hříbátko welsh mountain pony je opět kobylka.
Narodila se hnědá s bílými odznaky, ale s největší pravděpodobností vybělí, stejně jako oba její rodiče. Klisnička dostala jméno Isabella a je první dcerou po Trefynys Casanova. Už teď je vidět, že bude stejně jako její otec mimořádně kvalitní a v typu, který preferujeme.

15.3.2012

Včera jsme uvítali netrpělivě očekávaný příchod našeho prvního letošního hříbátka welsh mountain pony. Po dvou krásných hřebečcích nás Misty potěšila nádhernou kobylkou. Kobylka bude v barvě palomino s bílými odznaky a dostala jméno Maggi. Fotografie zatím nemáme, ale podle předpovědi by nám o víkendu mělo přát počasí a tak to napravíme.

14.3.2012

Naše koza Mirel si jako obvykle počkala na nestřežený okamžik a včera odpoledne rozšířila řády našich letošních .....átek (jehňátek a kůzlátek) o krásného silného kozlíka.

11.3.2012

Náš letošní "jehněčí babyboom" ukončila včera Marsha narozením krásných trojčátek, takže výsledný stav letošních jehňat je 4 : 1 (čtyři jehničky a jeden beránek). Vzhledem k tomu, že budeme v letošním roce pomalu přecházet na chov shetlandských ovcí, budou všechna jehňátka po odstavu na prodej.

10.3.2012

Díky opravdu "neuvěřitelné" zájemkyni (popis celé kauzy by asi vydal na knihu) opět nabízíme na prodej loňského hřebečka welsh mountain pony. Jedná se o mimořádně kvalitního ponyho po hřebci Trefynys Casanova. Při koupi do konce dubna za cenu odstávčete, tzn. 16000,-. Více informací najdete na stránce "Na prodej" .

20.2.2012

Dnes jsme se dozvěděli pro nás mimořádně milou zprávu. Kobylka Talgoed Cherry Blossom, kterou jsme dovezli jako odstávče z Velké Británie a před rokem a půl ji prodali, našla svůj nový, a my doufáme, že již trvalý domov na Ranči Calamity Jane. Přejeme její nové majitelce i Cherrince mnoho krásných společných chvil.

19.2.2012

Dnes byla složena záloha na Marah Iris. Klisnička už tedy není více na prodej. V současné době nabízíme již jen velmi kvalitního dvouletého hřebečka sekce B (welsh pony) Marah Buklyho.

11.2.2012

Doplnili jsme naše stránky o stránku s informacemi o plemeni welsh mountain pony.

4.2.2012

Přidali jsme první část nových fotografií našich poníků, které u nás vloni na podzim nafotila fotografka Aneta Hnyková. Fotografie najdete v sekci "Fotogalerie".

31.1.2012

I když se počasí momentálně tváří, že jaro je ještě v nedohlednu, rozhodli jsme se vyjít vstříc zájemcům o připouštění a doplnili jsme stránky týkající se hřebců podrobnějšími informacemi o připouštění v této sezóně.
Více info najdete u jednotlivých hřebců.

26.1.2012

Všem zájemcům o koupi dvouleté klisničky welsh part-bred moc děkujeme za projevený zájem, ale dnes nás kontaktoval její majitel se správou, že klisna je již prodaná.

25.1.2012

Spustili jsme nové webové stránky našeho jezdeckého klubu, který je určený především dětem všech věkových kategorií. Více informací o všem, co jezdecký klub Marah nabízí, najdete zde.

7.1.2012

Kvůli očekávanému narození nového hříbátka náš dobrý známý výrazně snížil cenu nabízené klisny. Případný zájemce má tak možnost zakoupit velmi kvalitního ponyho za opravdu nízkou cenu. Více informací najdete v sekci "Na prodej".

4.1.2012

V letošním roce očekáváme čtyři hříbátka. Více informací najdete v sekci "Hříbata".

22.12.2011

Všem našim přátelům a příznivcům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v novém roce.

10.12.2011

Do sekce Naši jezdečtí pony přidáni Simple a Levi - naše dva letošní zcela neplánované přírůstky.

3.12.2011

Na Popcorna byla včera udělána rezervace, takže v současné době nemáme již žádné letošní hříbě welsh mountain pony na prodej. Ale začátkem příštího roku očekáváme dvě hříbátka, z nichž minimálně jedno bude určené k prodeji. Více informací vám rádi poskytneme emailem nebo po telefonu.

1.12.2011

Doplnili jsme sekci Hřebci o více informací, fotografií a také o původy našich plemenných hřebců - Trefynys Casanovy, Llanfrechfa Celebration a Cellwen Xerose.

26.11.2011

Dnes nám dorazilo několik fotek Charmed v jejím novém domově. K naší velké radosti Charmi vypadá velmi spokojeně a ve výborné kondici. Rodině Bouškových moc děkujeme za fotografie.

24.11.2011

Do sekce Naši jezdečtí pony jsme přídali fotografie a více informací o Gijsovi a Lyrikovi.

20.11.2011

Do sekce Klisny jsme přidali chybějící chovné klisny - Heaton Pink Lady, Dorlhedyn Misty Morning a Cellwen Chorus, takže tato sekce je nyní již kompletní.

20.11.2011

Nabízíme na prodej dva velmi kvalitní hřebečky z našeho chovu. Více informací najdete v sekci Na prodej.

15.11.2011

Spustili jsme nové webové stránky našeho hřebčína. Za krásné fotografie moc děkujeme fotografce Anetě Hnykové, bez které by tyto stránky jen těžko vznikly. Všechny naše ostatní aktivity, jako jezdecký klub, farma a webdesign, budou přesunuty na samostatné weby, takže bližší informace potom najdete tam. Stránky jsou zatím spuštěny je v úplně základní verzi, ale stále na nich ještě pracujeme a budeme je postupně doplňovat o další poníky, informace o nich i fotografie. Přejeme vám příjemnou virtuální návštěvu a doufáme, že se na naše stránky budete rádi vracet.

© Marah Webdesign  

Valid HTML 4.01 Transitional